Mokslo šaknys karčios - vaisiai saldūs

Kodėl Lego yra pirmoji mokykla jūsų vaikui?

Kodėl Lego yra pirmoji mokykla jūsų vaikui?

Nuo 1932 m. ‘LEGO’ grupės pagrindinė veikla yra kūrybinga ir įdomi skatinanti vaikus žaisti bei mokytis. Lego žaidimai turi galingą sugebėjimą vystyti vaikų socialinius, emocinius ir pažinimo įgūdžius. Štai kodėl lego didžiuojasi – tai tarsi papildomos pamokos vaikams prieš mokslą.

Mūsų žaidimų patirtis padeda vaikams išgauti svarbiausius visą gyvenimą trunkančius įgūdžius.

LEGO leidžia vaikams mokytis per žaidimą.

Siekiame, kad mūsų unikalus ir saugus žaidimo būdas galų gale būtų prieinamas visiems vaikams visame pasaulyje.

Žaidimo vertė

Žaidimo vertė yra neginčytina. Žaidimas yra vertingas tuo, kad vaikai jį supranta už tai, kas tai yra, nepaisant jų amžiaus, lyties, kultūros ir tautybės. Žaidimas yra esminis pažinimo vystymasis, taip pat skatina mokymosi gebėjimus skatinant vaizduotę ir kūrybiškumą. Kūrybingumas palaiko kritinį mąstymą, krams smalsumą ir palengvina mokymąsi atliekant veiksmus, kurie yra svarbios visą gyvenimą trunkančios kompetencijos, reikalingos vaikų ugdymui.

LEGO sistema žaidime

LEGO sistema žaidime yra unikali. Vaikai gali sugalvoti savo sistemą, kuri jungia struktūrą, logiką ir kūrybiškumą, kai visus plyteles galima derinti daugybe būdų. Tai leidžia jiems be galo kūrybiškai išreikšti savo vaizduotę. LEGO skatina gyvybiškai svarbius įgūdžius, tokius kaip bendravimas, empatija ir problemų sprendimas, kurie naudingi vaikams visą gyvenimą. Lego tikslas ir toliau teikti vaikus visame pasaulyje su šiuo unikaliu indėliu.

Darbas pasiekti vaikus visame pasaulyje

LEGO grupė, LEGO fondas ir LEGO švietimas bendradarbiauja, kad LEGO žaidimų patirtis būtų prieinama vaikams visame pasaulyje. Mes daliname tą pačią misiją: įkvėpkite ir plėkime rytdienos statybininkus.

LEGO fondas

LEGO fondas siekia užtikrinti, kad pagrindinė žaislo vertė būtų suprantama, įsitraukiama ir veikiama, ir kurti ateitį, kai mokymasis per grojimą suteikia vaikams galimybę tapti kūrybingu ir besimokančiu visą gyvenimą. LEGO fondas bendradarbiauja su ne pelno organizacijomis, socialinėmis įmonėmis, akademinėmis institucijomis ir vyriausybėmis iš viso pasaulio, kad pakeistų požiūrį ir elgesį į mokymąsi per žaidimą.

LEGO švietimas

LEGO švietimo tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams sėkmingai mokytis mokykloje, suteikiant vaikams žaismingą mokymosi patirtį, į kurią jie įtraukiami, ir skatinti teigiamą protą mokytis. LEGO Education remia mokytojus, atitinkamas mokymo programos, vertinimo priemonės ir mūsų mokymosi metodus, siekiant palengvinti žaismingą mokymosi patirtį.

Kuomet vaikai lavina savo analitinį mąstymą, jiems lengviau būna mokytis tiek mokykloje, tiek universitete. Jiems nereikia sukti galvos kaip nusirašinėti ar sukčiauti pamokų metu.