Mokslo šaknys karčios - vaisiai saldūs

Geriausi būdai nusirašyti egzamino metu

Geriausi būdai nusirašyti egzamino metu

Vienas svarbiausių studentų ir moksleivių klausimų yra, kaip nusirašyti egzamino metu ir likti nepastebėtam? Nusirašinėjimas nėra toks paprastas dalykas kaip gali pasirodyti iš pradžių. Nusirašinėjimą egzamino ar kontrolinio metu galima prilyginti sukčiavimui, apgavystei ar net gi blefavimui. Visi pavojingi veiksmai ar sprendimai reikalauja apmastymo ir didesnio pasiruošimo, todėl būtina žinoti kokie yra geriausi būdai nusirašyti egzamino ar kontrolinio metu.

1000 ir dar 2 būdai kaip nusirašyti

Studentai ir moksleiviai yra vieni iš išradingiausių žmonių. Pastaraisiais metais nusirašinėjimas pakilo į kitą, aukštesnį lygį. Tačiau ne vien tik studentai tobulėja, mokytojai ir dėstytojai taip pat pradeda perprasti visus moksleivių ir studentų triukus, todėl tenka galvoti naujus ir juos pritaikyti praktikoje. Kelis veiksmingiausius nusirašinėjimo būdus pateiksime ir jums, mielieji skaitytojai. Mes jokiu būdų neskatiname sukčiauti ir kitaip naudoti „špargalkes“ egzamino ar kontrolinio metu.

Vienodos užduotis egzamino metu

 

vienodos užduotys egzamino metu

Vienas paprasčiausių būdų, bet ir kartu efektingiausių tai egzamino ar kitokio tipo atsiskaitymo užduočių žinojimas anksčiau laiko. Natūralu, kad mokėtojai ir dėstytojai negali kiekvieną savaitę sugalvoti naujų užduočių arba tam tiesiog neturi laiko. Todėl daugumoje egzaminų (išskyrus valstybinius) būna tos pačios užduotys. Blogiausia kas gali nutikti yra tai, kad egzaminas gali turėti 2 ar 3 skirtingus užduočių variantus. Problema? Tikrai ne. Prieš egzaminą išsiklausinėkite ar kas nors jau yra rašęs pas jūsų dėstytoją ar mokytoją ta tema atsiskaitymą ir kokios užduotys buvo, o dar geriau gal jūsų kolega jas turi išsisaugojęs kompiuteryje ar telefone. Būtent dėl to sekite tvarkaraščius ir susiraskite grupėje, kuri turėtų rašyti atsiskaitymą pas ta patį dėstytoją, žmogų, kuris galėtų nufotografuoti užduočių lapą.

Liko lengviausia užduotis – skirkite šiek tiek laiko ir išmokite užduotis atmintinai – blogiau tikrai nebus. Blogiausiu atveju kas gali nutikti yra tai, kad užduotys ir nebus tos pačios, bet jūs net pats to nesuvokdamas būsite išmokęs beveik visą esminę informaciją paskirtai temai.

Jeigu nenorite mokytis atsakymų yra ir kitas variantas. Atsižvelgdami į užduoties lapą pasidarykite jo kopiją, atsispausdinkite, išspręskite, o kai ateis atsiskaitymo diena, gavę tokią pat užduotį, tiesiog sukeiskite lapų kopijas. Elementaru ir paprasta, tačiau yra daugiau rizikos, kadangi visko gali būti, kad dėstytojas dėl kažkokių tai jam žinomų priežasčių sugalvos pakeisti užduotis arba pažymėti kontrolinio lapus.

Išmanieji pagalbininkai

 

išmanieji laikrodžiai

Atrodo jau tiek laiko gyvename informacijų ir technologijų amžiuje, tačiau dėstytojai vis dar neperpranta šių subtilybių mokymosi įstaigose. O gal jau seniai perprato, tačiau nekreipia į tai dėmesio? Gali būti ir taip.

Nusirašinėjimas iš išmaniųjų telefonų jau nėra naujiena. Visi tai pastebi, visi žino kaip tai yra daroma ir jeigu jums dar pavyksta nusirašyti naudojant išmaniuosius telefonus, tai jūs esate vertas dovanų ir prizų.

Išmanieji laikrodžiai yra visai kas kita. Net keista ar dėstytojai nenori jų pastebėti ar tikrai nepastebi. Tai pavydėtinai gerai veikė 2 metai atgal, pavydėtinai gerai veikia ir dabar. Patarimas labai paprastas, jeigu neturite išmaniojo laikrodžio – būtinai įsigykite, galite pasiimti paskolą, greitąjį kreditą, pasiskolinti pinigų iš draugų arba tiesiog jeigu turite lėšų – nusipirkti. Šiame laikrodyje galite nesunkiai patalpinti visą reikiamą informaciją: nuotraukas, konspektus ir t.t

Prieš rašydami atsiskaitymą įsitikinkite, kad laikrodžio ekranas yra užtamsintas iki tiek, kad tik jūs matysite kas ten parašyta, saugumo dėlei įjunkite 1 minutės automatinį užrakinimą ir jeigu esate dešiniarankis, laikrodis turi būti uždėtas ant kairės rankos, o dešine ranka, laikydamas tušinuką ir tuo pačiu delnu uždengdamas laikrodį gali ieškoti visos informacijos. Ir atvirkščiai jeigu esate kairiarankis. Paprasta, patogu ir veiksminga.

Nepamirškite ir galimų egzamino ar kontrolinių užduočių paieškoti internete. Įsitinkite, kad gerai įvedėte paieškos raktažodžius, kontrolinio tema, rakažodį „egzaminas“ ir yra tikimybė, kad rasite galimus atsakymus ir internete. Tam ir yra sukurtos seo paslaugos – palengvinti mūsų paieškas.

Daugiau nusirašinėjimo būdų rasite šiame vaizdo klipuke, bet nepamirškite – nusirašinėti galima tik tuomet, jei kitos išeities nėra. Svarbiausia mokytis ir įsisavinti informaciją, kitiems žmonėms paruoštukių gamybą tai dar vienas būdas geriau įsisavinti ir išmokti pateiktą informaciją.